Įsimintinai šventės pradžiai

Vaišinimo staliukai

Vaišinimo staliukai – vestuvių, gimtadienių, krikštynų, verslo švenčių ar pobuvių svečių sutikimui bei vaišinimui

Į paslaugą įeina:

  • Aptarnavimas (1 val.)
  • Staliukas
  • Prabangi Staltiesė (balta/kreminė/ruda)
  • Dekoracijos
  • Šampano taurės
Kaina:

Paslauga su 1 staliuku – 90 €

Paslauga su 2 staliukais – 100 €

vašinimo staliukai – paslaugos aprašymas

Vaišinimo staliukai su aptarnavimu – tai paslauga dažniausiai užsakoma vestuvių, tačiau puikiai pritaikoma gimtadienių, krikštynų, verslo švenčių ar pobuvių svečių sutikimui, vaišinimui. Ši paslauga leis be rūpesčių pakelti pirmąjį tostą, pabendrauti su šventės svečiais bei pasimėgauti Jūsų ypatinga diena, kol mes pasirūpinsime Jūsų ir Jūsų svečių aptarnavimu.

Mes žinome kaip svarbu, kad viskas ypatingą šventės dieną būtų tobulą, todėl atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus priderinsime vaišinimo staliukų dekoracijas prie bendros Jūsų šventės stilistikos. Jūsų pasirinkimui galime pasiūlyti trijų spalvų staltieses: klasikinę baltą arba kiek drąsesnes kreminę bei rūdą, prie kurių priderinsime norimos spalvos kaspiną.

Vaišinimo staliuko paslauga teikiama Vilniuje ir Vilniaus rajone be papildomų pristatymo mokesčių. Už Vilniaus rajono ribų prie paslaugos kainos pridedamos kuro išlaidos.

Svarbu

Nepamirškite pasirūpinti šampanu ir/ar kitais gėrimais bei užkandžiais!

Svarbu

Nepamirškite pasirūpinti šampanu ir/ar kitais gėrimais bei užkandžiais!

Dažniausiai užduodami klausimai >

Stengiamės atsakyti į visus dažniausiai pasikartojančius klausimus, jei nerandate atsakymo į savo klausimą – parašykite mums! Mes pasiruošę padėti.

Žinoma! Gėrimų bei gardėsių išdėliojimo struktūra gali būti pritaikoma individualiai pagal Jūsų poreikius.

Siekiant užtikrinti, kad gėrimų ir taurių svečiams nepritrūktų, rekomenduojama užsakyti 10 vnt. daugiau taurių ir atitinkamai padidinti gėrimų kiekį.

Gėrimus bei užkandžius reikėtų paduoti likus bent 30 min. iki svečių sutikimo. Vestuvių atveju – prieš ceremonijos pradžią. Gėrimus, siekiant išlaikyti atvėsintus, rekomenduojame transportuoti termo maišuose su šaldymo elementais.

Jei oras lietingas – Jūsų ir Jūsų svečių patogumui galime pasiūlyti elegantišką baltą pavėsinę. Papildoma pavėsinės nuomos kaina – 30€. Pranešti apie papildomą pavėsinės nuomą galite likus nemažiau nei dviems dienoms iki šventės datos.

Užsakant vaišinimo staliuko paslaugą yra reikalingas 20€ užstatas. Užstatas nereikalingas, jei pasirenkate už paslaugą atsiskaityti užsakymo metu (paslaugą užsakant šioje svetainėje).

Atsiskaityti kortele galite užsakydami vaišinimo staliuko paslaugą internetu, t.y. šioje internetinėje svetainėje paspaudę mygtuką „UŽSAKYTI”.

Kitais atvejais užstatas yra priimams bankiniu pavedimu, o likusi suma sumokama grynaisiais pinigais iškart po paslaugos suteikimo.

Vaišinimo staliukai – galerija


Patiko Vaišinimo staliukai? Parašykite Atsiliepimą!