Paprastas būdas nustebinti!

Netradicinė puokštė

Personalizuota puokštė iš netradicinių medžiagų ypatingoms Jūsų progoms

Į paslaugą įeina:

  • Konsultacija dėl puokštės dizaino
  • Medžiagos
  • Gamyba
  • Pristatymas (Tik Vilniuje ir Vilniaus rajone)
Kaina:

Kaina derinama individualiai ir priklauso nuo puokštės dydžio, pasirinktų medžiagų (gėlių, gėrimų, saldainių, vaisių, uogų, daržovių, papuošimų ir kt.)

UŽSAKYTI

Netradicinė puokštė – paslaugos aprašymas

Netradicinė Puokštė – tai įspūdinga, personalizuota dovana, kurios kompozicijai sukurti naudojamos netradicinės medžiagos. Tokia dovana yra puiki alternatyva standartinei gėlių puokštei, nes gali būti suasmeninta ir pritaikyta individualiai pagal poreikius, siekiant perteikti norimą žinutę/idėją, emociją.

Netradicinės puokštės kompozicijai galima naudoti ne tik gėles, bet ir Jūsų ar puokštės gavėjo mėgstamiausius saldainius, gėrimus, vaisius, uogas, daržoves, sūrius ar net mėsos gaminius, kitus Jums svarbius objektus.

Kiekviena netradicinė puokštė yra gamina tik pagal individualų užsakymą, todėl galite būti ramūs – kitos tokios tikrai nebus. Užsakydami netradicinę puokštę galite rinktis pageidajamą spalvų gamą, dydį, įpakavimą ir, žinoma, turinį.

Gamybos trukmė dažniausiai siekia 1-2 dienas. Tai priklauso nuo dizaino sudėtingumo, pasirinktų medžiagų ir jų sezoniškumo. Stengiamės išpildyti Jūsų lūkesčius, todėl visas detales nuo kompozicijos iki tikslaus pristatymo laiko detaliai suderinsime telefonu ar el.paštu.

Svarbu

Netradicinės puokštės yra pristatomos Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Svarbu

Netradicinės puokštės yra pristatomos Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Dažniausiai užduodami klausimai >

Stengiamės atsakyti į visus dažniausiai pasikartojančius klausimus, jei nerandate atsakymo į savo klausimą – parašykite mums! Mes pasiruošę padėti.

Netradicinės puokšės gamyba standartiškai užtrunka 1-2 dienas.

Netradicinės puokštės yra gaminamos individualiai pagal Jūsų norus ir poreikius, todėl šią paslaugą galima užsisakyti tik telefonu arba elektroniniu paštu.

Atsiskaityti užpaslaugą galite bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais pristatymo metu.

Netradicinės puokštės dažniausiai susideda iš daugiau komponentų nei tik gėlės, todėl merkti tokios puokšės nerekomenduojame.

Jei už paslaugą atsiskaitoma iškart, t.y. bankiniu pavedimu, tokiu atveju užstatas nereikalingas.


Patiko Netradicinė puokštė? Parašykite Atsiliepimą!